Сумка для насадок RPF
Сумка для насадок RPF виготовлена з міцного матеріалу Oxford, який є тканиною з посиленої нитки з водовідштовхувальним просоченням, що забезпечує довговічність і надійність виробу.
Характеристики:
- Матеріал: оксфорд
- Розміри: 29х26х11 см
- Регульовані перегородки на липучці
- Ергономічна пластикова ручка
- Надійна блискавка з двома бігунками
- Колір: олива
Для зручності використання бігунки блискавки додатково оснащені мотузками із пластиковими замочками.
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RPF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴






