



Крісло розкладне MegaStrike - Посилене - Алюміній
- В наявності
- Код: 145611-SH9-3-13
2 871 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло розкладне MegaStrike посилене
Посилене крісло MegaStrike спроектоване спеціально для великих людей та складних умов експлуатації. Завдяки використанню широкого алюмінієвого профілю, крісло має колосальний запас міцності, залишаючись при цьому зручним у транспортуванні.
Особливості:
- Надміцний каркас: Використання плоскої алюмінієвої труби шириною 4,5 см забезпечує жорсткість конструкції та стійкість на будь-якому ґрунті. Крісло розраховане на екстремальне навантаження до 170 кг.
- Преміальний комфорт: Глибоке сидіння та спинка із зносостійкого матеріалу Oxford 600D не розтягуються з часом та легко очищаються від забруднень. Тканинові підлокітники додають затишку під час тривалого відпочинку.
- Класичний дизайн: Насичений зелений колір відмінно маскує невеликі забруднення та гармонійно вписується у природний ландшафт.
- Зручність зберігання: У складеному вигляді крісло стає плоским (всього 18 см товщиною), що дозволяє легко розмістити його в багажнику автомобіля.
Характеристики:
- Вид: Складне
- Матеріал каркасу: Плоска алюмінієва труба
- Ширина труби: 4.5см
- Матеріал сидіння, спинки, підлокітників: Тканина Oxford 600D
- Розмір: 50х63х93см
- Транспортувальний розмір: 56х93х18см
- Висота: 93см
- Висота від підлоги до сидіння: 42см
- Вага: 3100г
- Колір: Зелений
- Максимальне навантаження: 170 кг
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega Strike |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 930 мм |
| Вага | 3.1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип туристичних меблів | Крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 871 ₴





