

Сумка-Поводочниця RIG-BOX ELITE ПрофМонтаж - 2 відділення - 6 відсіків - 33x21x9см
- В наявності
- Код: 145556-AMN122615
950 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-Поводочниця RIG-BOX ELITE ПрофМонтаж
Сумка-поводочниця RIG-BOX ELITE складається з двох основних відділень. У першому відділенні розташована містка повідниця з матеріалу EVA, яка здатна утримувати понад 30 готових повідців і легко витягується для зручності роботи. Друге відділення включає 6 відсіків, що переставляються, ідеально підходять для зберігання всіх необхідних аксесуарів для створення повідків. Прозорі кришки забезпечують зручний доступ до вмісту. Сумка виконана з якісного та міцного матеріалу Oxford 600.
Розмір поводочниці: 33x21x9 см.
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




