
Сумка-органайзер ПрофМонтаж - Під годівниці, вантажі - 6 відділень - 22x18x8см
- В наявності
- Код: 145555-AMN12250
750 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-органайзер ПрофМонтаж - Під годівниці, вантажі
Сумка ідеально підходить для зберігання годівниць, грузиків, бойлів та інших рибальських аксесуарів. Її розміри становлять 22х18х8 см, всередині розташовані 6 відсіків, що регулюються, кожен з яких має жорстку вставку і надійно фіксується в трьох точках.
Завдяки практично монолітній конструкції, сумка відмінно утримує грузила та годівниці, запобігаючи змішуванню вмісту осередків під час використання. Ця рибальська сумка для грузил виготовлена з міцної та зносостійкої тканини Oxford. Надійна подвійна блискавка тракторного типу не підведе, а для зручності перенесення передбачена ручка.
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 6 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




