



Сумка-органайзер Tackle Bag Mini ПрофМонтаж - Для аксесуарів та годівниць - 28x22x8см
- В наявності
- Код: 145552-AMN122648
1 040 ₴
Сумка-органайзер Tackle Bag Mini ПрофМонтаж - Для аксесуарів та годівниць
Сумка-органайзер Tackle Bag Mini є універсальним рішенням для зберігання аксесуарів і годівниць у фідерному лові, а також для флет-годівниць, вантажів і монтажів при короповому лові на Flat або поплавцевому лові. У нижній частині сумки розташовано 5 відсіків, кожна перегородка яких має 3 точки кріплення, що гарантує, що вміст не перемішується. Середня частина виконана з твердого водостійкого картону і включає 12 прозорих кишень для гачків, фурнітури або поводочної волосіні. На верхній кришці передбачені 2 середні кишені для інструментів.
Сумка виготовлена із міцної тканини PVC OXFORD 600D із внутрішньою ПВХ-накаткою, що захищає від вологи. Зовнішній матеріал легко чиститься та відрізняється високою міцністю. Для надійного захисту вмісту та надання жорсткості використовується підкладка з ППЕ товщиною 7 мм.
Характеристики:
- Розмір сумки: 28х22х8 см
- Колір: Хакі
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 1 040 ₴




