



Сумка-органайзер Tackle Bag FFC ПрофМонтаж - Для аксесуарів та годівниць - 41x23x9см
- В наявності
- Код: 145551-AMN122633
1 210 ₴
Сумка-органайзер Tackle Bag FFC ПрофМонтаж - Для аксесуарів та годівниць
Сумка-органайзер Tackle Bag FFC є універсальним рішенням, що ідеально підходить для зберігання аксесуарів і годівниць при фідерному лові, а також для флет-годівниць і монтажів у flat-фідері або поплавцевому лові. У нижній частині сумки розташовані 6 відсіків, кожна перегородка яких має 3 точки кріплення, що гарантує збереження кожного відсіку. Середня частина виконана з твердого водостійкого картону і включає 18 прозорих кишень для гачків, фурнітури або поводочної волосіні. На верхній кришці знаходяться 2 середні кишені, 1 велика кишеня та кріплення для інструменту.
Сумка виготовлена із міцної тканини PVC OXFORD 600D із внутрішньою ПВХ-накаткою, що забезпечує захист від вологи. Зовнішній матеріал легко чиститься і має високу міцність. Для додаткового захисту вмісту та надання жорсткості використовується підкладка з ППЕ товщиною 7 мм.
Характеристики:
- Розмір сумки: 41х23х9 см
- Колір: Хакі
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 1 210 ₴




