Сумка з поводочницею Multi-Bag FFC ПрофМонтаж - Для аксесуарів та годівниць - 41x21x9см
- В наявності
- Код: 145550-AMN122668
1 825 ₴
Сумка з поводочницею Multi-Bag FFC ПрофМонтаж
Сумка Multi-Bag FFC з поводочницею - це універсальне рішення для фідерного, коропового і поплавцевого лову. Вона вміщує всі необхідні аксесуари, включаючи гачки, інструменти, фідерні та флет-годівниці, а також монтажі для flat-фідера або елементи для лову поплавця.
У комплекті йде велика повідниця, здатна розмістити до 40 готових повідців. Двостороння внутрішня планшетка виготовлена з водостійкого картону і вмістить не менше 20 пачок гачків або фурнітури. Нижня частина сумки розділена на 6 відсіків за допомогою перегородок, що знімаються.
Сумка виготовлена з міцної тканини PVC OXFORD 600D з внутрішньою накаткою ПВХ, що запобігає її промокання. Зовнішній матеріал легко чиститься та відрізняється високою міцністю. Для захисту вмісту та надання жорсткості використовується підкладка з ППЕ товщиною 7 мм. Дно виконане із водонепроникного ПВХ, що полегшує догляд за сумкою. Для зручності транспортування передбачено надійну ручку.
Характеристики:
- Розмір сумки: 42х19х22 см
- Колір: Хакі
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 1 825 ₴










