Поводочниця RIG-BOX ПрофМонтаж
Поводочниця RIG-BOX (Khaki) розміром 35 см виготовлена з високоякісних та надійних матеріалів. Зовнішня тканина виконана з водовідштовхувального Oxford, а внутрішні планшети виготовлені з міцного EVA матеріалу. Для надійної фіксації повідців передбачені спеціальні шпильки та штанга. Ця поводочниця вміщує понад 20 готових повідців та оснащена пластинами для надання жорсткості конструкції. Вона відмінно підійде для зберігання та транспортування готових повідців, що використовуються у фідерній, короповій або поплавцевій риболовлі.
Розмір поводочниці: 35x14x3, 5 см.
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повідниця |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 3.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴




