



Органайзер-поводочниця ПрофМонтаж - Для фурнітури та аксесуарів - 2 відсіки - 23х33х4см
- В наявності
- Код: 145542-AMN122659
1 020 ₴
Органайзер-поводочниця ПрофМонтаж - Для фурнітури та аксесуарів
Сумка оснащена знімною поводочницею з EVA матеріалу, а прозора кришка забезпечує легкий доступ до вмісту. Два відсіки призначені для зручного зберігання та транспортування на рибалку гачків, фурнітури, волосіні, інструментів та аксесуарів.
Організатор порадує своїм продуманим дизайном. Середня перегородка ідеально підходить для невеликих пакетиків з гачками або фурнітурою, в ній розміщено 24 прозорі кишені розміром 7х7 см. Також передбачено 6 сітчастих кишень розміром 10х9 см для зберігання лісок, повідкового матеріалу та лідкорів. На останньому розвороті знаходиться велика кишеня на блискавці розміром 20х14 см. У верхній частині під стропою зручно розташовується різноманітний рибальський інструмент. На звороті органайзера є велика кишеня розміром 21х20 см і зручна ручка-ремінь для перенесення.
Характеристики:
- Матеріал: міцний та надійний OXFORD 600D
- Розміри органайзера: 23х33х4 см
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 4 см |
- Ціна: 1 020 ₴




