Черевики Nordman Kraft ОХ-14СКЗ утеплені з ТЕП на шнурках
Чоловічі зимові сноубутсы Nordman Kraft(ОХ-14 СК3). Температура експлуатації: до-30ºС.
Низ з міцного морозостійкого матеріалу ТЕП. Верх - з водовідштовхувальної тканини «Oxford», дубльованої поролоном. Всередині знімний утеплюючий вкладиш з хутра з застосуванням фольгованого полотна і щільна устілка. Зручні і практичні.
Як підібрати розмір:
|
мм |
275 |
280 |
285 |
295 |
300 |
310 |
315 |
|
Розмір |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |

Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Виробник | Nordman |
| Сезон | Зима |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Чоботи | |
| Висота | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Водовідштовхувальна тканина «Oxford» |
| Тип | Чоботи черевики сноубутсы |
| Тип підошви | ТЕП (TR) |
| Розмір | 43 (285мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴














