Чоботи Nordman POWER PLUS -30°C ПЕ-22 з Eva з підошвою ТЕП і багатошаровим вкладишем
Зимові чоботи з матеріалу EVA (ЕВА) з виймаємо чотиришаровим утеплюючим вкладишем забезпечують термозахист в динаміці при температурі до -30°C. За рахунок великої кількості мікробульбашок (спінена гума) матеріал є відмінним термоізолятором з невеликою вагою. Ці чоботи майже в 2 рази легше аналогів з гуми або ПВХ. Підошва моделі посилена спеціальної міцної пластиковою вставкою, рифлена поверхня якої дозволяє впевнено триматися навіть на льоду.
Як підібрати розмір:
| Розмір чобота | 41/42 | 42/43 | 43/44 | 44/45 | 45/46 | 46/47 | 47/48 |
| Довжина ноги(мм) | 260 | 265 | 270 | 275 | 280 | 290 | 300 |

Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вага | 0.85 кг |
| Тип | Чоботи |
| Виробник | Nordman |
| Сезон | Зима |
| Чоботи | |
| Висота | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Олива |
| Тип підошви | ТЕП (TR) |
| Матеріал | EVA (ЕВА) |
| Розмір | 41/42 (260мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴







