Підсак Kalipso
Характеристики:
- Модель: TR501502N
- Форма голови трикутна, сторона 50 см
- Довжина ручки: 2,05 м
- Довжина транспортування: 90 см
- Гумовий
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalipso |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 50 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 205 см |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴










