
Сумка-органайзер ПрофМонтаж - Для насадок, дипів, бойлів - 26x21x10см
- В наявності
- Код: 145553-AMN12248
670 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-органайзер ПрофМонтаж - Для насадок, дипів, бойлів
Зручна рибальська сумка з 4 регульованими відсіками ідеально підходить для коропового, фідерного і поплавевого лову. У кришці сумки є кишеня на блискавці для зберігання різноманітних рибальських аксесуарів. Оптимальні розміри сумки (26х21х10 см) дозволяють зручно розмістити баночки з pop-ups, бойли, бустери, ліквіди, дипи та інше приладдя.
Сумка виконана з матеріалу Oxford, оснащена надійною фурнітурою та має ручку для перенесення. Регульовані перегородки на липучках забезпечують зручність у створенні вмісту.
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 4 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴




