

Сумка для зимової риболовлі на мормишку ICE Fishing ПрофМонтаж - 30x20x10см
- В наявності
- Код: 145548-AMN122658
800 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для зимової риболовлі на мормишку ICE Fishing
Сумка для зимової риболовлі ICE Fishing має два окремі відділи. Верхній відділ з прозорою кришкою призначений для зберігання мормишок, блесен, чертиків та інших зимових приманок. Нижній відділ оснащений знімною перегородкою і розрахований на зберігання та транспортування не менше чотирьох зимових вудок. У цьому ж відділі є три прозорі кишені розміром 10х10 см для фурнітури, гачків або волосіні, а також один великий кишеня розміром 29х14 см. Ця сумка для вудок і мормишок забезпечує комфортну та зручну риболовлю взимку.
Сумка виготовлена з матеріалу OxFord 600D та прозорого ПВХ, що робить її водостійкою, відштовхує забруднення і не чіпляє гачки.
Характеристики:
- Розмір сумки: 30х20х10 см
- Колір: Хакі
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




