
Поводочниця RIG-BOX BIG ПрофМонтаж - На 50 повідців
- В наявності
- Код: 145544-AMN122622
1 170 ₴
Поводочниця RIG-BOX BIG ПрофМонтаж
Поводочниця RIG-BOX BIG для 50 повідців (Khaki) виготовлена з високоякісних та надійних матеріалів. Зовнішня частина виконана з водовідштовхувального Oxford, а внутрішні панелі виготовлені з міцного EVA. На одній з панелей для повідців є лінійка довжиною до 27 см. Для надійної фіксації повідців передбачені спеціальні шпильки та штанги. Ця повідниця вміщує до 50 готових повідців та оснащена жорсткими пластинами для додаткової стійкості. Усередині також є додатковий відсік з 8 кишенями для гачків з одного боку та одна велика кишеня розміром 30х19 см для аксесуарів, лідкорів та іншої фурнітури з іншого боку. Поводочниця стане відмінним рішенням для зберігання та транспортування готових повідців для коропового лову.
Розмір поводочниці: 26x35x3,5 см.
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Повідниця |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 3.5 см |
- Ціна: 1 170 ₴




