

Органайзер GREAT-RIGS ПрофМонтаж - Для готових повідців, фурнітури та аксесуарів - 2 відсіки - 40х30х4см
- В наявності
- Код: 145541-AMN122663
1 770 ₴
Органайзер GREAT-RIGS ПрофМонтаж - Для готових повідців, фурнітури та аксесуарів
Органайзер GREAT-RIGS поєднує функції поводочниці і зручного сховища для гачків, фурнітури, аксесуарів і інструментів.
При відкритті першого відсіку під прозорою кришкою ви виявите містку знімну поводочницю, призначену для коропового, фідерного або поплавцевого лову. Вона може вмістити до 50 готових повідців.
У другому відсіку знаходяться дві великі кишені розміром 18х27 см: одна з прозорого ПВХ, а інша - сітчаста. Середня перегородка призначена для зберігання невеликих упаковок з гачками або фурнітурою і містить 18 кишень розміром 9х9 см, а також 3 широкі кишені розміром 18х9 см. На останньому розвороті розташована одна велика кишеня на блискавці розміром 27х12 см і дві вузькі кишені розміром 24х лідкорів. Також на цій стороні передбачено кріплення для інструментів. Зовні сумки є велика сітчаста кишеня розміром 38х22 см.
Організатор порадує власника своєю продуманою ергономікою.
Характеристики:
- Розміри органайзера: 40х30х4 см
- Матеріал: OXFORD 600D
Інтернет-магазин "РибаКит" пропонує повний асортимент товарів для риболовлі і туризму
Все, що потрібно, Ви можете знайти в нашому каталозі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 4 см |
- Ціна: 1 770 ₴




